Hakkımızda

Hakkımızda

Aura Yacht

Yıllardır sektörde çok sayıda misafirlerimize hizmet veren Aura Yachting olarak fiyat – ürün kalite endeksi göz önüne alındığında her zaman sizlerin yanında olmak esas görevimizdir.

Biraz Bahsedersek

Türkiyenin güney batısında Akdeniz ve egenin birlesim noktalarindan olan başta Marmaris, Bodrum, göçek, fethiye yunan adalari ( Rodos, simi kos vs. gibi) veya müşterilerimizin belirleyeceği rotalar eşliginde tatilinizi en güzel, rahat, dinlendirici huzur dolu bir sekilde AURA yacht da sizleri beklemektedir..

Yapılan koy ziyaretlerinde bulunduğunuz noktalar hakkında personelimiz tarafından bilgilendirileceksiniz..böylelikle gezmis olduğunuz tarihi yada ören yerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..

Mutfağimiz bizim vazgeçilmezlerimizdendir.. Akdeniz mutfağinin seçkin çeşitlerinin tadina varmak isterseniz Aura yacht seçiminiz için ideal bir teknedir.. dogru adresdesiniz.. !!

Deniz ürünlerinin, taze deniz balıklarının tadına Aura ´da doyum olmaz..

Mutğafimızdan yiyeceğiniz Akdeniz menüsü çesitleri, tekne gezinize ayrı bir anlam katacaktır..

Özel kutlamalarınız, evlilik yildönümleriniz, yaş günleriniz ya da kutlamaya değer herşey; Aura team farkiyla unutulmazlarınızdan olacaktır..

En &İyi şekilde

Türkiye/ Marmarisdeki Aura Gulet bir Butik-boyut Lüks teknedir. Master Kabin dahil olmak üzere 4 kabin daha sunmaktadır. Tüm kabinlerde klima, TV ve özel banyo ile donatılmıştır. Sınıfının Guletleri arasında çok farklı ve aksine, çok makul fiyatlı. Teknemizde çeşitli Su Oyuncaklari mevcut. Temiz ve bakımlı teknemizde siz değerli Misafirlerimizi, sıcak ve samimi 4 kişilik bir ekip sizleri günün her saatinde şimartmak için hazir bulunuyor.
Konuklarımız Muhteşem bir görüntü altında Güneşin tadını çıkarabilir.